Cea Security ® , 2014 yılında Alamnyanin Duisburg Sehrinde gelişmeye açık bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 2015 yılında, günün hızla değişen piyasa ve teknoloji koşullarına uyum sağlamak amacıyla Güvenlik sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 7 yıldan beri,Avrupanin ’nin pazarının önemli markaları ile çalışmaktadır.G üvenlik  konularında odaklanmış uzman ve deneyimli bir firmadır. Avrupanin  Güvenlik Sistemleri pazarının önde gelen firmasındandır.
DAİMA İYİ KALİTE
Üretim aşamasındaki ürünlerimizin kontrolünü test makinelerinde ve farklı ısılarda yaşlanma testlerine tabi tutarak yaptırıyoruz. Deneyimli kalite kontrol ekibimiz üretimin her aşaması ile ilgilenmektedir. İlk aşama olan hammadde hazırlığından son aşama olan ürünlerin paketlenmesine kadar her konuya özen gösteriyoruz. Üstelik ürünlerimizde sadece Amerikan ve Tayvan malı çipler kullanıyoruz. Yurtdışındaki üretici firmalarımızı düzenli denetleme ziyaretleri ile kontrol altında tutuyoruz. Böylelikle, kalitemizin sürekli gelişmesi ve standart olmasını garanti altına alıyoruz.Cea Security  sadece imalatçı firmanın ürettiği ürünü alan bir firma değil aynı zamanda imalatçı firmaya istediği ürünü istediği özelliklerde ürettiren bir firmadır.
REKABETÇİ FİYATLAR
Müşterimiz olduğunuz takdirde, size Avrupa’nın kalite standartlarını ve ciddiyetini, Çin’in ucuz emek gücünü, Tayvan’ın yönetim deneyimlerini, saldırgan ve esnek fiyatlandırmayı ve daha bir çok ayrıcalığı sunuyoruz.
HIZLI TESLİMAT
Siparişlerinizi tarafımıza ilettiğiniz andan itibaren planlamamıza dahil ederek bildirdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.
SATIŞ SONRASI TEKNİK SERVİS
Mühendislerimiz standart gereksinimler dışında, özel ihtiyaçlarınıza özel çözümler de sağlamaktadır.
Lütfen ihtiyaçlarınızı bize bildirmekten çekinmeyin. İnanıyoruz ki, müşterimizin memnuniyeti ve kazancı bizim kazancımız olduğu kadar kayıpları da bizim kaybımız olacaktır. Bu kayıpların önüne ise ancak ekonomik olduğu kadar kaliteli olan ürünlerle veya diğer alternatiflerle geçilebileceğinin bilincindeyiz.


Almanya Adresemiz  Moerserstr 280 47198 Duisburg 
Telefon numaralarimiz 0157 758 55 129  
Web :. www.Cea-security.de www.funkalarm365.de 
Email :. info@cea-security.de 

Yorumlar (0)

Yorum yaz